Kirjanurga suurim väärtus on õnnelikud inimesed ja nende mõttelaad

2014

Geodeesia sideprojekteerimine

2016

Elektriprojekteerimine

2017

Maalepingud

2018

Tänavavalgustus

2019

Katastrimõõdistused

2021
Tulevik

Esimesed kuu mõõtjad maailmas

Mitmed meie kliendid on küsinud:

Miks peaks ühe geodeesia, projekteerimis ja maalepingutega tegeleva firma nimi Kirjanurk olema?

“Kirjanurk asub joonise alumises parempoolses nurgas, toetudes kahe küljega vastu raamjoont” nii võib lugeda konspektist. Samas, misvaid tehniline joonis eeldab, et loodu all parempoolses nurgas on legend (kood), mis mõtestab kogu tehtud töö. Üheskoos mõtestame loodud lahendused, tehes teed tulevikule.

Meile on tähtis, kuidas me asju teeme

Kirjanurk pakub võimalikult kõrgetasemelisi tehnilisi lahendusi, ikka selleks, et kliendi elu oleks lihtsam ja kvaliteetsem. Oleme oma meeskonnas kokku leppinud, et ei koorma kliente ja koostööpartnereid liigsete ankeetide ning aruandevormidega. Oleme avatud suhtlejad ning parima tulemuse saavutamiseks alati valmis helistama või kirjutama. Kooskõlas tulemuse nimel helista ja leiame üheskoos lahenduse.

Mõttelaad defineerib kvaliteedi

Kirjanurk tahab oma kliente mõista, luues koostööks meeldiva keskkonna. Meie töö on tagada kliendile mugav ja turvaline teenindus innovatiivsete lõpplahendusteni välja.

Kogemus koos võimalustega

Kirjanurk koondab inimesi kes on pühendunud, hoolivad ja iseseisvad. Nii oleme hajameeskonnana, üle Eesti, tegutseda saanud algusaegadest peale, usaldades ja lahendusi luues.

Mõõtmise mõju

Insenertehnilised tööd põhinevad mõõtmisel reaalaajas ja täpselt, uskuge mõõta me oskame.

Uudishimu

Kirjanurk toitub uudishimust uute tehnoloogiliste lahenduste järele, uute võimaluste järele.